Doprava zadarmo od 50€!

Šrotovné na opasky

modreFB_1

 


 

Sme rodina plná nadšencov do kvalitných kožených výrobkov a hlavne opaskov. Neexistuje pre nás lepší pocit, ako vôňa čerstvo spracovanej kvalitnej kože. Tú s pridaním lásky premieňame na originálne opasky vyrábané v Spišskej Novej Vsi.

 

Je nám ľúto keď vidíme nekvalitné výrobky. U nás na Slovensku predsa nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci. Kvalita je síce drahšia, no vydrží podstatne viac a vo finále sa na nej ušetrí. Myslíme si, že každý si zaslúži kvalitný opasok, ktorý s ním prežije tie najkrajšie životné okamihy - a s našimi opaskami tých momentov bude naozaj veľa.

 

 

Preto sme sa rozhodli ponúknuť vám možnosť vymeniť váš starý opasok za nový :

 šrotovne na opasky 2

 

 Ak máte nejaký obľúbený kúsok, ale jeho život sa nenávratne blíži ku koncu či šmejd, ktorý ste si ešte ani nestihli obľúbiť a už sa vám rozpadáva, pošlite nám vašu fotku spolu s opaskom na náš e-mail info@hoffebelts.sk alebo na našu facebookovú fanpage a na oplátku vám dáme voucher so zľavou 8€ na nákup nového.

 

 

Platnosť vouchera je obmedzená na 30 dní, tak s jeho využitím dlho neváhajte.

 

 

 srotovne na opasky collage

 


 

 
Táto šrotovná akcia bude trvať od 17. augusta do 7. septembra a na jednu osobu poskytneme len jeden voucher.

 

Zapojením do akcie súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa naších osobných podmienok a vyhradzujeme si právo použiť vami zaslanú fotku na našej webovej stránke a sociálnych sieťach.