Zľava až 25% s kódom "25rokov" na celý sortiment kožených výrobkov.

Náš príbeh

HOFFE ako Hoffelder. Belts ako opasky.

Sme rodinná firma zo Spišskej Novej Vsi zameraná na manufaktúrnu výrobu kožených opaskov.

Toto tradičné remeslo ponímame štýlom nám vlastným a vkladáme doň to najdôležitejšie, čo máme - naše srdce, čas a energiu.

 

1994.

V tomto roku sa v Spišskej Novej Vsi začal písať náš príbeh o výrobe kožených opaskov.

Bez väčších skúseností, iba s obrovskou chuťou vytvoriť niečo nové sme sa pustili do neznámych vôd.

Vďaka odhodlaniu a jasnému cieľu sa z malej manufaktúry vytvorila prosperujúca firma, zameraná na výrobu širokého portfólia kožených výrobkov.

Neočakávané okolnosti a rozdielne životné cesty zakladateľov výroby však zmenili náš smer a vyformovali nás do úplne novej podoby.

Nadobudnuté skúsenosti, nezlomná vôľa a chuť vytvárať niečo nové nám v posledných rokoch umožňuje pracovať ako rodinný podnik, zameraný na pestrú škálu kožených opaskov pre ženy a mužov.

Kombinácia kvalitných materiálov od zahraničných výrobcov a naších slovenských koreňov vytvára špecifickú ponuku produktov s nezameniteľným rukopisom.

Od obojstranných opaskov pre pánov, cez pestrofarebné dámske opasky, až po originálne dizajnové opasky z limitovanej edície pre zákazníkov, ktorý sa chcú odlíšiť od davu.

Každý deň si dávame za úlohu posúvať sa malými krokmi dopredu, zdokonalovať výrobné procesy a spájať toto tradičné remeslo s modernými prvkami v každom smere.

 

Ďakujeme každému, kto nás podporuje a sprevádza na našej ceste za snom.

Naším zákazníkom, fanúšikom, ľuďom, ktorí s nami spolupracujú a motivujú nás do ďalšej tvorby - ste pre nás veľká inšpirácia.

Ak vás zaujal náš príbeh a chceli by ste sa dozvedieť ešte viac, tak odporúčame rozhovor s nami pre Forbes.sk.

 

hoffe collage (2)

S pozdravom,

HOFFEfamily

2019

 

h logo final black