Zľava až 25% s kódom "25rokov" na celý sortiment kožených výrobkov.

Náš príbeh

peter hoffelder web_1

 

HOFFE ako Hoffelder. Belts ako opasky.

Sme rodinná firma zo Spišskej Novej Vsi zameraná na manufaktúrnu výrobu kožených opaskov.

Toto tradičné remeslo ponímame štýlom nám vlastným a vkladáme doň to najdôležitejšie, čo máme - naše srdce, čas a energiu.

 

1994.

V tomto roku sa v Spišskej Novej Vsi začal písať náš príbeh o výrobe kožených opaskov.

Bez väčších skúseností, iba s obrovskou chuťou vytvoriť niečo nové sme sa pustili do neznámych vôd.

Vďaka odhodlaniu a jasnému cieľu sa z malej manufaktúry vytvorila prosperujúca firma, zameraná na výrobu širokého portfólia kožených výrobkov.

Neočakávané okolnosti a rozdielne životné cesty zakladateľov výroby však zmenili náš smer a vyformovali nás do úplne novej podoby.

Nadobudnuté skúsenosti, nezlomná vôľa a chuť vytvárať niečo nové nám v posledných rokoch umožňuje pracovať ako rodinný podnik, zameraný na pestrú škálu kožených opaskov pre ženy a mužov.

Kombinácia kvalitných materiálov od zahraničných výrobcov a naších slovenských koreňov vytvára špecifickú ponuku produktov s nezameniteľným rukopisom.

Od obojstranných opaskov pre pánov, cez pestrofarebné dámske opasky, až po originálne dizajnové opasky z limitovanej edície pre zákazníkov, ktorý sa chcú odlíšiť od davu.

Každý deň si dávame za úlohu posúvať sa malými krokmi dopredu, zdokonalovať výrobné procesy a spájať toto tradičné remeslo s modernými prvkami v každom smere.

 

Ďakujeme každému, kto nás podporuje a sprevádza na našej ceste za snom.

Naším zákazníkom, fanúšikom, ľuďom, ktorí s nami spolupracujú a motivujú nás do ďalšej tvorby - ste pre nás veľká inšpirácia.

Ak vás zaujal náš príbeh a chceli by ste sa dozvedieť ešte viac, tak odporúčame rozhovor s nami pre Forbes.sk.

 

 

25 rokov my

 

S pozdravom,

HOFFEfamily

2019

25 rokov black

 

h logo final black