Zľava 20% s kódom 2020.

Červený kožený obojok "Bacon & Balucci" 3

Kožené obojky a vodítka Bacon&Balucci sú vyrábané v našej dielni na východe Slovenska.

Bacon&Balucci, láska vyrytá v koži.

 
Naši psíkovia si zaslúžia mimoriadnu starostlivosť a lásku, preto s láskou a precíznosťou navrhujeme naše výrobky a používame prírodné materiály, ktoré sú chlpáčom prirodzené. Poctivo a ručne vyrábame v pravej kože - takej pevnej, ako je puto medzi Tebou a Tvojim domácim miláčikom. 
 
  

Handmade - Ručne vyrobený na Slovensku z pravej kože.

Jedinečnosť - Do kože ti vygravírujeme meno Tvojho psíka.

Komunita - Neváhaj a staň sa členom kožennej Bacon&Balucci rodinky. 

 
Informácie o veľkostiach a personalizácií obojkov nájdeš nižšie na konci sekcie "Popis".
Veľkosť
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
2.6.2020 2.6.2020 2.6.2020 Zvoľte variant
Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
€44,90
Kategória: Kožené obojky
Materiál: Pravá koža
Šírka obojku: 3 cm
Veľkosť obojku: M, L

 

NADČASOVÁ ELEGANCIA. Každý Bacon&Balucci obojok je ručne vyrábaný s láskou. Dizajn je čistý, jednoduchý, klasický. Jedným slovom: elegantný. Dôraz na detail je viditeľný v ladiacom precíznom prešívaní.

TRVÁCNA KOŽA je pri obojkoch voľbou číslo jeden. Je to prírodný materiál, ktorý je pre Tvojho psíka pohodlný. Používame len prvotriednu pravú kožu, starostlivo vybranú od najspoľahlivejších dodávateľov.

PEVNÝ A ODOLNÝ. Obojok by mal byť ako bezpečný, tak aj oslnivý: preto sme naše obojky vyzbrojili mosadznou prackou a praktickým polokrúžkom, aby bola vôdzka ľahko pripínateľná.

UNIKÁTNY OBOJOK pre výnimočného chlpáča. Tvoj psík je jedinečný, rovnako ako jeho obojok. Obojky Bacon&Balucci personalizujeme precíznym gravírovaním jeho mena do kože.

PÄŤ VEĽKOSTÍ PRE LEPŠÍ KOMFORT. Informácie k veľkostiam a personalizácii nájdeš v sekcii produktov. Vieme pre Tvojho havkáča vyrobiť aj obojok na mieru, stačí nás kontaktovať.

 


 

Precíť eleganciu. Nielen pohľadom, skús si na ňu siahnuť. Ručne vyrábané kožené obojky Bacon&Balucci pridávajú Tvojmu miláčikovi na unikátnosti. Presne tak, ako ho vnímaš aj Ty.
U Bacon&Balucci nekupuješ obyčajný obojok. Tvoríš si ho sám. Každý obojok môžeš personalizovať gravírovaným menom Tvojho psíka. Zvolíš si text, ktorý ručne a s dôrazom na detail vyryjeme do kože. Milujeme našu prácu a milujeme ju robiť pre Teba. Dôsledne vyberáme najlepšiu pravú kožu, z ktorej vyrábame širokú ponuku elegantných obojkov, dostupných v štyroch farbách.
Chceme, aby Tvoj chlpáč vyzeral na prechádzkach bezchybne a elegantne, no zároveň dbáme na bezpečie. Vybavili sme všetky naše obojky pevnou mosadznou prackou a praktickým väčším polokrúžkom.
Kožené obojky Bacon&Balucci sú dostupné v piatich veľkostiach, od XS až po XL a sú približne 4.5 mm hrubé. Tabuľka velkostí je znázornená nižšie.

 


 

Inšpirácia

Veríme, že naši chlpatí miláčikovia si zaslúžia mimoriadnu starostlivosť a lásku, aby sa cítili šťastne a vyzerali úžasne. 
Preto naše výrobky navrhujeme dôkladne a s láskou, a používame prírodné materiály, ktoré sú chlpáčom prirodzené. 
Poctivo a ručne vyrábame z takej pevnej kože, ako je puto medzi Tebou a Tvojim domácim miláčikom. 
Tvoj psík je jedinečný, presne ako bude jeho obojok s menom vyrytým v koži.
 
Láska vyrytá v koži, to sú Bacon&Balucci ručne vyrábané obojky a vodítka. 
 
 
 


 

Spracovanie Kože

Kým sa obojok dostane na krk tvojho psíka, koža dovtedy prejde viacerými procesmi. Jeden z najdôležitejšich procesov, ktorý určuje kvalitu a vlastnosti kože je činenie. Činenie je spôsob konzervácie, stvrdzovania kože a spočíva vo zviazaní kožených vlákien.
 
My vieme, že psíkovia si zaslúžia mimoriadnu starostlivosť, preto pri výrobe obojkov používame jedine prírodne trieslo-činenú kožu. Na činenie trieslovinami sa používa hlavne kôra stromov. Prírodné činenie je tradičný ekologický proces, ktorý trvá aj niekoľko mesiacov a ľudia ho používajú už od staroveku. Koža vyčinená kôrou stromov je tvrdšia a vodeodolná. Preto sa pri našich obojkoch v prvých dňoch môžeš stretnúť s väčšou tuhosťou a mierne ťažšou manipuláciou. Po pár dňoch používania sa koža prispôsobí Tvojim pohybom a psíkovi, čím sa manipulácia stane prirodzene ľahkou. 
 
Na opačnom póle sa nachádza koža činená chrómom, ktorú zásadne nepoužívame. Činenie chrómom je novodobý chemický proces, ktorý trvá len niekoľko dní. Až približne 90% všetkých kožených výrobkov sveta je vyrobených z kože činenej chrómom. Bacon&Balucci k nim rozhodne nepatrí!
 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: