Doprava zadarmo pri každej objednávke.

FAQ - často kladené otázky

DOBA DORUČENIA:

- Štandardná doba dodania je 1-3 pracovných dní. V prípade výrobkov s potlačou venovania alebo iniciálov si vyhradzujeme dobu na dodanie do 5 pracovných dní. Ak sa doba doručenia z akéhokoľvek dôvodu predĺži, budeme vás o tom informovať prostredníctvom e-mailu. Ak potrebujete mať objednávku v krátkom čase u seba doma, stačí nás kontaktovať a spravíme všetko pre urýchlené vybavenie.

SPÔSOB DORUČENIA:

- Všetky výrobky balíme do darčekového balenia a zasielame kuriérom Slovenskej pošty, ktorý doručí zásielku hneď na druhý pracovný deň od podania. Môžete si vybrať medzi doručením na adresu alebo na poštu.

POŠTOVNÉ:

- Doprava v rámci celého Slovenska je v našom internetovom obchode úplne zadarmo.

VÝMENA/VRÁTENIE:

- V prípade, že vám nesadla velkosť alebo štýl výrobku, môžete ho do 30 dní bezplatne vymeniť/vrátiť. Viac sa dozviete z nášho reklamačného poriadku.

PLATBY:

- Za vašu objednávku môžete zaplatiť na dobierku alebo cez zabezpečený platobný systém GoPay, ktorý ponúka platbu kartou a prevod na účet.

VÝBER VEĽKOSTI:

- Každý opasok prispôsobujeme podľa vami zadaného rozmeru. Návod na čo najpresnejšie meranie nájdete tu.

POTLAČ VENOVANIA:

- Hľadáte originálny darček? Na vybrané výrobky tlačíme venovanie/iniciály presne podľa vašej predstavy. Viac o tejto možnosti nájdete tu.

VÝROBA:

- Pri výrobe používame výhradne pravú kožu a kovanie od renomovaných, zahraničných firiem. Opasky sú vyrábane kombináciou ručnej a strojovej práce za použitia tradičných i moderných techník. Peňaženky a tašky vznikajú v spolupráci s firmou z Liptovského Mikuláša.

VÝROBA NA ZAKÁZKU:

- Ak máte špecifické prianie , napíšte nám a spoločne vytvoríme opasok podľa vašej predstavy. Kreativite sa medze nekladú.

VEĽKOOBCHOD:

- Radi spolupracujeme s firmami aj jednotlivcami na nových projektoch a rozširujeme si tak svoje obzory. Na vyžiadanie vám zašleme špeciálny cenník, obchodné podmienky a vypracujeme vám ponuku na mieru.

KAMENNÉ OBCHODY:

- Naše výrobky môžete nájsť vo viacerých obchodoch po celom Slovensku. Adresy jednotlivých predajní vám radi zašleme na váš e-mail.

NAŠA ADRESA:

- Markušovská cesta 1, 052 01, Spišská Nová Ves

+ 421 918 573 607