Doprava a originálne balenie zadarmo.

FAQ - často kladené otázky

- Každý opasok prispôsobujeme podľa vami zadanej veľkosti. Preto je dôležité správne zmerať obvod pásu - návod ako na to nájdete tu.

- Na každý opasok z našej produkcie vieme potlačiť venovanie / iniciály presne podľa vašej predstavy. Viac o tejto možnosti sa dozviete tu.

- Všetky zásielky štandardne odosielame od 1 do 3 pracovných dní. V prípade, že potrebujete produkty v krátkom čase, stačí nás kontaktovať a spravíme všetko pre to, aby bola zásielka včas u vás.

- Platba na dobierku, platba kartou alebo platba predom na účet cez zabezpečený platobný systém GoPay.

- všetky produkty balíme do darčekového balenia. Výrobky, ktoré sú skladom odosielame kuriérskou službou Slovenskej pošty. V rámci Slovenska je poštovné zdarma. Pre ostatné krajiny je poštovné spoplatnené podľa cenníka Slovenskej pošty.

- v balení, ktoré ste obdržali spolu s opaskom nájdete podrobný návod na skrátenie. Ak bude opasok krátky, pošlite ho späť k nám a bezplatne ho vymeníme. Pre viac info pozrite reklamačný poriadok.

- kožené opasky sú výhradne naša záležitosť. Tašky vyrábame v spolupráci s firmou z Liptovského Mikuláša.

- pri výrobe používame pravú kožu a kovanie od renomovaných, zahraničných firiem. Opasky sú vyrábane kombináciou ručnej a strojovej práce za použitia tradičných i moderných techník.

- ak máte špecifické prianie , napíšte nám a spoločne vytvoríme opasok podľa vašej predstavy. Do 14 dní bude u vás doma !

- zo špeciálnej suroviny dokážeme vyrobiť opasky na pás až 160 cm. Stačí nás kontaktovať.

- naše opasky môžete nájsť vo viacerých obchodoch po celom Slovensku. Adresy jednotlivých obchodov si môžete vyžiadať cez kontaktný formulár.

- v Spišskej Novej Vsi. Presnú adresu a kontakt na nás nájdete na našich stránkach.

- áno. V prípade záujmu o spoluprácu vám môžeme zaslať špeciálny cenník opaskov a obchodné podmienky. Stačí nás kontaktovať : info@hoffebelts.sk / +421 905 641 455